Web Çeviri

Web Çeviri

.com.tr .org.tr .sp .it .fr .com .net .org .info .ru .ws .be .de .jp .tv .name .bi

 ATAK Teknoloji Merkezi Kişisel ve Kurumsal Web çalışmalarıyla firmanızı ve çalışmalarınızı küresel dünyanın bir parçası haline getirir. Kuruluşumuzdan bu yana başta Kocaeli olmak üzere ülkemizin birçok iline ve Yurt dışında Almanya, Avusturya, BDT ülkelerine yönelik tasarım çalışmaları gerçekleştirdik. Firmamız alan adı tescili (domain registration), alan adı barındırma (web hosting), web tasarım (web design) alanlarında 2006 yılı itibariyle 300'den fazla kurumsal ve bireysel müşterilerisine hizmet vermektedir.

Kurumsal Tasarım


Web siteleri firmaların belli coğrafi sınırlar ile kısıtlanmadan geniş kitlelere ulaşması için en etkin pazarlama aracıdır. Web sitenizin oluşturulması veya mevcut sitenizin daha fazla ziyaret alacak şekilde yenilenmesi için Atak Teknoloji Web ekibimiz size yardımcı olacaktır. Bir web sitesi sadece güzel bir web tasarımı ile geçiştirilemeyecek kadar önemli fırsatlar sunmaktadır. Bunlar;

1. Tanıtım ve Prestij Pazarlama giderlerinde düşüş Müşteri kazanma maliyetlerinde düşüş Etkinlik alanında genişleme Operasyonda verimlilik artışı ve genel giderlerde düşüş

2. İşin yönetilebilirliğinde gelişme gibi fırsatlardır.

"Bir web sitesi yaptırmak istiyorum" diyen müşterilerimize ilk Web Çeviri - Web Tercümesorduğumuz şey amaçlarının ne olduğudur. Çünkü web siteleri farklı yapılarda olabilirler. Web tasarım çalışması da, bunlardan hangisinin uygulanacağına bağlı olarak yürütülür. Web sitelerini yapılarına göre 3 ana başlıkta inceleyebiliriz.

  • Tanıtım Siteleri
  • Satış Siteleri
  • Portallar

Atak Teknoloji Merkezi, bilgisayar ve grafik tasarım eğitimli profesyonel ekibi ile, sitenin senaryosundan hedef kitle analizine, metin düzenine ve nihayet tasarıma kadar her aşamada size profesyonel çözümler sunar.

"Ayinesi iştir kişinin söze ne hacet" düsturunca ayinemiz referanslarımızdır. Bizi referanslarımızdan sorabilir, hizmetlerimize bakarak tanıyabilirsiniz.

Web Çeviri Uzmanlık Alanlarımız:

  • Program kaynak kodu çevirisi
  • Yardım dosyaları çevirisi
  • Yazılım araçları çevirisi
  • Ekran görüntüleri çevirisi
  • Program Kullanım kılavuzu çevirisi
Web Çeviri Hizmet Almak İstiyorum