Yazılım Çevirileri

Yazılım Çevirileri

Kullanılan programlar: Asp, Asp.NET, Dreamwaver, Fireworks, Photoshop, Flash

Kaliteli bir web sayfası çevirisi için birden fazla yabancı dili konuşabilen, Internet'i tanıyan ve ifade gücü yetkin konusunda uzman kişilere ihtiyaç vardır. Eğer ticari açıdan çok dilli web sayfalarına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, size her ülkede çalışanları eğitmek ve yerel partnerleri arama ihtiyacı duymamanız konusunda yardımcı olabiliriz. Şirketimiz bünyesinde tüm Avrupa dillerinde konusunda yetiştirilmiş uzman bir kadro bulunmaktadır.

  • HTML Çevirisi
  • Grafik Çevirisi
  • Veri Tabanı Çevirisi
  • Kaynak Kodu Çevirisi
  • HTML çevirisi - Çoğunlukla web siteleri HTML formatında yazılmışlardır. Bu tür çeviriler çevirmenden çok profesyonel web çeviri uzmanı istemektedir ki biz bu uzmanlara sahibiz. Çeviri yapacağımız sayfanın içeriği ve web ile ilişkisi göz ününde tutularak en iyi çeviri yapılacaktır. Bu tür çeviriler zamanla yakından ilişkili çevirilerdir ve diğer çevirilere göre daha pahalı çevirilerdir.
  • Resim Çevirisi - Web sitenizde resimlerde bulunuyor olabilir (örneğin: buttonlar, broşürler v.b.) bunları çevirememiş olabilirsiniz. Resim çevirisi bir çeviri uzmanı ve grafik tasarımcısı tarafından yapılmaktadır.Dinamik web sitesi çevirisi - Son zamanlarda bu tür sitelerin sayısı artmaktadır.
  • Dinamik sitelerin (Bu tür sitelerin içeriği bir veri tabanı veya program yardımı ile oluşturulmaktadır.) çevirisi için birden çok oluşum bulunmaktadır.

Web siteniz dünyaya açılan pencerenizdir.

Dünyadaki işyerleri ve bireylere sizin ürün ve hizmetlerinizi tanıma olanağı sunar. Araştırmalar web kullanıcılarının kendi ana dillerinde ticarete dört kat daha fazla yatkın olduklarını kanıtlamıştır. Bunun yüzünden, web lokalizasyonu şüphesiz İnternet pazarlama stratejisinin anahtarıdır. Bu gerçekten yıldırıcı bir işlemdir. Ancak Atak Tercüme ile, küresel düelloyu yakalayabilirsiniz.

 

Yazılım Çevirileri Hizmet Almak İstiyorum