Tıbbi Çeviri

Tıbbi Çeviri


Atak Tercüme  tarafından verilmekte olan Tıbbi - Medikal Çeviri ve Tercümeler gerek bilimsel gelişimin sürekliliğinin sağlanmasında, gerekse düzenleyici makamlara yapılacak başvurularda büyük önem kazanmaktadır. Özellikle uluslar arası bilimsel dergilerde yayımlanmak üzere hazırlanan birçok ilmi çalışmamız sadece çevirilerinin yetersizliklerinden dolayı kale alınmamakta, bu durum ülkemizin imajını zedelemektedir.Bundan dolayı Tıbbi Medikal Çevirive Tercümelerin hazırlanışında daha çok yurt dışı deneyimleri olan uzman çevirmenlerimizden faydalanmaktayız.

Tıp ve Eczacılık alanında çeviri yaptığımız konulardan bazıları;

Anestezi, dahiliye, biyoistatistik, kardiyoloji, diş hekimliği, diyagnostik, göğüs hastalıkları, endoskopi, endokrinoloji, ortopedi ve travmatoloji, halk sağlığı, toksikoloji, patoloji, klinik rapor, araştırma ve makaleler, tıp ve eczacılık kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri, tıbbi ürün lisans ve patentleri, uzman raporları, hasta bilgiler, farmakoloji ile ilgili olarak klinik deneyler, biyokimyasal araştırmalar, makaleler, ilaç patentleri, araştırmalar, tezler, prospektüsler, laboratuar testleri vb. alanlarda yapılan çeviriler uzman hekim, eczacı, biyolog ve akademisyenler tarafından mümkün olan en kısa sürede teslim edilmektedir.

Kalite ve zamanlama eksenli hareket eden ATM, yaptırmakta olduğunuz çeviri ve tercümelerde işinize hız ve kalite katacaktır. Geniş tercüman ve Çevirmen kadromuz, teknik imkanlarımızla tüm çeviri sahalarında olduğu gibi Tıbbi Çeviri ve Tercümelerinizde de ATM kalitesiyle kalın.

Mesai saatleri harici On-line ve telefonla 8:30 24:00 arası hizmet vermekte olan Atak TercümeTıbbi çeviri alanında müşterilerine sunmakta olduğu İşbirliği avantaj sözleşmesi çerçevesinde tercüme piyasasındaki standart fiyatlar göz önüne alınmadan sürekli çalışmakta olduğu kurumsal üyeleri için cazip fiyatlar sunmaktadır. İşbirliği avantaj sözleşmesi çerçevesinde kurumsal üyelik imkanlarımızdan yararlanmak için bizi arayınız!

Tıbbi Çevirilerin tesliminde ihtiyaçlara uygun olarak aşağıdaki uygulamalar gerçekleştirilmektedir:

  • Kurumsal (elektronik posta yoluyla, disket veya CD ortamında, sayfa düzeni yapılmış belge çıktısı şeklinde)
  • Noter tasdikli
  • Yeminli tercüman onaylı
  • Atak Tercüme kaşeli, onaylı.

Tıbbi Çeviri Uzmanlık Alanlarımız:

Anestezi Biyoistatistik Tanı Toksikoloji
Dahiliye Göğüs Hastalıkları Endoskopi Kardiyoloji
Patoloji Endokrinoloji Mikrobiyoloji Elektro tanı
İlaç Endüstrisi Ortopedi Cardiology Göz Hastalıkları
Diagnostics Dişçilik Anesthesia Biostatistics
Halk Sağlığı Endoscopy Dentistry Medicine
Prosthetics Endocrinology Toxicology  
       
Tıbbi Çeviri Hizmet Almak İstiyorum