Ticari Çeviri

Ticari Çeviri

Ticari Çeviri - Tercüme hizmetimiz; ticari dokümanlar, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri, ihaleler, uluslararası taahhütler, raporlar, fizibiliteler, toplantı tutanakları, araştırmalar v.b ticari yazışma tercümeleri Türkçe'ye ve başta İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, Çince, olmak üzere pek çok yabancı dile alanında uzman ticari tercümanlarımızca yapılmaktadır.

Kalite ve zamanlama eksenli hareket eden Atak Tercüme, yaptırmakta olduğunuz çeviri ve tercümelerde işinize hız ve kalite katacaktır. Geniş tercüman ve Çevirmen kadromuz, teknik imkanlarımızla tüm çeviri sahalarında olduğu gibi Ticari Çeviri ve Tercümelerinizde de Atak Tercüme kalitesiyle kalın.

Mesai saatleri harici On-line ve telefon vasıtasıyla 8:30 24:00 arası hizmet vermekte olan Atak Tercüme teknik çeviri alanında müşterilerine sunmakta olduğu İşbirliği avantaj sözleşmesi çerçevesinde tercüme piyasasındaki standart fiyatlar göz önüne alınmadan sürekli çalışmakta olduğu kurumsal üyeleri için cazip fiyatlar sunmaktadır. İşbirliği avantaj sözleşmesi çerçevesinde kurumsal üyelik imkanlarımızdan yararlanmak için bizi arayın.

Çevirilerin tesliminde ihtiyaçlara uygun olarak aşağıdaki uygulamalar gerçekleştirilmektedir:

  •  Kurumsal (elektronik posta yoluyla, disket veya CD ortamında, sayfa düzeni yapılmış belge çıktısı şeklinde)
  •  Noter tasdikli
  • Yeminli tercüman onaylı
  • Atak Tercüme kaşeli, onaylı.

Ticari Çeviri Uzmanlık Alanlarımız:

 

Resmi gazete çevirisi İmza sirküleri çevirisi Mükellefiyet yazısı çevirisi Ticari ve Finansal Rapor çevirisi İhale çevirisi Tutanak çevirisi Ekonomik metin çevirisi Araştırma çevirisi Bankacılık evrakları çevirisi Ticari yazışma çevirisi Proje metni çevirisi Kurumsal evrak çevirisi Muhasebe tabloları çevirisi Mukavele çevirisi Bilânço çevirisi Distribütörlük anlaşması çevirisi Gelir ve gider tablosu çevirisi Lisans anlaşması çevirisi Finansal evrak çevirisi Banka raporları çevirisi Sigorta poliçesi çevirisi Firma Tanıtım Yazıları Şirket İçi Eğitim Dökümanları çevirisi Broşür, Reklam Tercumeleri Duyurular Dergi Çevirisi Basın Haberleri Bültenler Makro Ekonomik Anket Çevirisi Öz Sermaye Araştırma Çevirisi Yatırım ve Pazarlama Çevirisi Prospektüsler Uluslararası Taahhütler Fizibiliteler Taahhüt çevirisi Nakliye ve Gümrük Evrakları  

Ticari Çeviri Hizmet Almak İstiyorum