Teknik Çeviri

Teknik Çeviri

Teknik Tercüme hizmetlerimiz üretim ve imalatla ilgili kullanma-bakım-yapım-onarım kılavuzları, servis kılavuzları, üretim, imalat aşamasını kapsayan tüm evrak tercümeleri, fizibilite ve hakediş raporları, teknolojik ve endüstriyel ürün, makine ve cihazların katalogları, kullanım kılavuzları, servis ve bakım kitapçıkları, eğitim materyalleri vb. sözlü ve yazılı tercüme edilmesi gereken kaynak ve materyallerin sahalarına hakim çevirmenlerimiz tarafından ilgili dile çevrilmesini kapsamaktadır.     

Teknik çeviri yaptığımız alanlar bilgisayar, elektrik, elektronik, kimya, otomotiv, tıp cihazları, makine, tekstil gibi daha bir çok alanı içerir. Yapılan her bir Teknik çevirii editörlerimizce kontrol edilerek müşteriye sunulur.

Kalite ve zamanlama eksenli hareket eden Atak Tercüme, yaptırmakta olduğunuz çeviri ve tercümelerde işinize hız ve kalite katacaktır. Geniş tercüman ve Çevirmen kadromuz, Teknik imkanlarımızla tüm çeviri sahalarında olduğu gibi Teknik çeviri ve Tercümelerinizde de Atak Tercüme kalitesiyle kalın.

Mesai saatleri harici On-line ve telefon vasıtasıyla 8:30 24:00 arası hizmet vermekte olan Atak Tercüme Teknik çeviri alanında müşterilerine sunmakta olduğu İşbirliği avantaj sözleşmesi çerçevesinde tercüme piyasasındaki standart fiyatlar göz önüne alınmadan sürekli çalışmakta olduğu kurumsal üyeleri için cazip fiyatlar sunmaktadır. İşbirliği avantaj sözleşmesi çerçevesinde kurumsal üyelik imkanlarımızdan yararlanmak için bizi arayın.

Çevirilerin tesliminde ihtiyaçlara uygun olarak aşağıdaki uygulamalar gerçekleştirilmektedir:

  •  Kurumsal (elektronik posta yoluyla, disket veya CD ortamında, sayfa düzeni yapılmış belge çıktısı şeklinde)
  • Noter tasdikli
  •  Yeminli tercüman onaylı
  • ATM kaşeli, onaylı.
Teknik Çeviri Hizmet Almak İstiyorum