atak-tercume-logo

Tercümede Atak çözümlerle hizmetlerimiz devam ediyor.

55 Dilde %100 Müşteri Memnuniyeti

Atak Kocaeli (İzmit) tercüme bürosu, tüm dillerden Türkçeye ve Türkçeden diğer dillere çevrilecek belgeleriniz, kalite ve hız kriterleri ön planda tutularak uzman Tercüman kadromuzla çevrilmektedir.

İngilizce tercüme, Almanca çeviri, Fransızca tercüme, Arapça çeviri, Bulgarca tercüme, Rusça tercüme, Azerice çeviri, Japonca tercüme, Korece çeviri, Çince… ve dahası

Neden Atak Tercüme?

Rekabetçi Fiyatlar

Rekabetçi Atak Tercüme fiyatlarıyla aradığınız tüm fiyat yelpazesi Atak Tercüme Merkezi’nde!

Kaliteli Çeviri

Bir çok dili dünya standartlarında sizlere sunuyor, kaliteden ödün vermeden zamanında düzgün, eksiksiz çeviriler teslim ediyoruz.

Hızlı Teslimat

100 TL ve üzeri çevirilerde Türkiye’nin her noktasına ÜCRETSİZ kargo hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Ticari Çeviri

Ticari Çeviri – Tercüme hizmetimiz; ticari dokümanlar, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri, ihaleler, uluslararası taahhütler, raporlar, fizibiliteler, toplantı tutanakları, araştırmalar v.b ticari yazışma tercümeleri Türkçe’ye ve başta İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, Çince, olmak üzere pek çok yabancı dile alanında uzman ticari tercümanlarımızca yapılmaktadır.

Kalite ve zamanlama eksenli hareket eden Atak Tercüme, yaptırmakta olduğunuz çeviri ve tercümelerde işinize hız ve kalite katacaktır. Geniş tercüman ve Çevirmen kadromuz, teknik imkanlarımızla tüm çeviri sahalarında olduğu gibi Ticari Çeviri ve Tercümelerinizde de Atak Tercüme kalitesiyle kalın.

Tıbbi Çeviri

Teknik Tercüme hizmetlerimiz üretim ve imalatla ilgili kullanma-bakım-yapım-onarım kılavuzları, servis kılavuzları, üretim, imalat aşamasını kapsayan tüm evrak tercümeleri, fizibilite ve hakediş raporları, teknolojik ve endüstriyel ürün, makine ve cihazların katalogları, kullanım kılavuzları, servis ve bakım kitapçıkları, eğitim materyalleri vb. sözlü ve yazılı tercüme edilmesi gereken kaynak ve materyallerin sahalarına hakim çevirmenlerimiz tarafından ilgili dile çevrilmesini kapsamaktadır.

Teknik çeviri yaptığımız alanlar bilgisayar, elektrik, elektronik, kimya, otomotiv, tıp cihazları, makine, tekstil gibi daha bir çok alanı içerir. Yapılan her bir Teknik çeviri editörlerimizce kontrol edilerek müşteriye sunulur.

Teknik Çeviri

Quuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quiaolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit.

Akademik Çeviri

Akademik çeviri, genelde üniversite ve araştırmaya dayalı kurumlarda çalışmakta olan müşterilerimizin akademik makale ve çalışmalarının Türkçeye veya Türkçeden -x diline yapılan çevirilerinde kullanılır.

Akademik tercüme Tezler, araştırma notları ve her türlü bilgi kaynaklarının tercümelerinin de bulunduğu eğitim konusunda verilen çeviri hizmetimizdir.

Hukuki Çeviri

Hukuki çeviriler büyük bir titizlik ve uzmanlık gerektirir. Bu alan Uluslararası ve Türk hukuk mevzuatları konularında uzman hukukçu tercümanlar tarafından verilen yazılı tercüme hizmetimizi kapsar.

Mahkeme Kararları, Hukuki Yazışmalar, Kanun ve Yönetmelikler, Sözleşmeler, Patent Başvuruları, Beyannameler, İş Teklif ve Sözleşmeleri, Vekaletnameler,İşçi – İşveren İlişkileriyle ilgili belgeler ve diğer her çeşit kanuni belgelerin Türkçe’ye ve başta İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, Çince, olmak üzere yabancı dillere çevrilmeleri uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Hizmetlerimizden hemen faydalanmak için hemen formu doldurun!

Menü
Konuşmayı Başlat
Canlı Destek Ekibi
Bize her şeyi sor. Seni buraya neyin getirdiğini duymak isteriz!